ما کیفیت تمام کارها را تضمین می کنیم.

طراحی کارت ویزیت - چاپ کارت ویزیت

طراحی انواع کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت | چاپ کارت ویزیت | طراحی رایگان کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات طراحی ست اداری می باشد.کارت ویزیت (Business Card)  را می توان یکی از قدیمی ترین؛ اما مؤثر ترین راه ارتباطی بین مخاطبین دانست.کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد.شاید برای شما پیش آمده است که در گفت و گو با مخاطبین نیاز داشته باشید که خود و یا حرفه ی خود را معرفی کنید  اما نمی دانید چگونه؛ یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید.با داشتن یک کارت ویزیت خاص نه تنها می توانید معرف خود یا حرفه ی خود باشید بلکه می توانید آن را با ارائه کارت ویزیت در ذهن مخاطبین خود ماندگار کنید.

کارت ویریت زیبا می تواند نقش تاثیر گذاری در صنعت و یا در حرفه ی شما داشته باشد.نکته ای که باید در طراحی کارت ویزیت رعایت کنید، خوانایی فونت و همچنین استفاده از خلاقیت به همراه هارمونی مشخص شده در طراحی کارت ویزیت می باشد.

طراحی کارت ویزیت | چاپ کارت ویزیت | طراحی رایگان کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت - چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت – چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت را شلوغ نکنید

توجه داشته باشید که کارت ویزیت وسیله ای برای ارتباط شما با دیگران و تبلیغات شما میباشد. پس باید بیانگر راههای تماس با شما، نوع شغل و محصول شما باشد و از درج مطالب بیهوده و اضافی امتناع کنید. اطلاعات اضافه، توضیح انواع کالا و خدمات و عنوان کردن طرح های تشویقی و تضمینی مطالبی است که جایی بر روی کارت ویزیت ندارد.

توضیح شما از کالا یا خدماتتان باید بسیار کوتاه و مختصر و گاه در حد یک نام باشد. کارت ویزیت برگه ی تبلیغاتی نیست و جهت معرفی راه های تماس و برقراری ارتباط است. توضیحات مفصل و مختلف را در سایت بیاورید و برای ارجاع به آن آدرس سایت را روی کارت ویزیت درج کنید.

طراحی کارت ویزیت - چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت – چاپ کارت ویزیت

از شبکه های اجتماعی غافل نشوید

اطلاعات تماس مهم ترین قسمت یک کارت ویزیت است. سعی کنید کارت ویزیت شما علاوه بر دارا بودن اطلاعات تماس مانند شماره تلفن ، آدرس ، وب سایت ، ایمیل  و فکس اطلاعات شبکه های اجتماعی را هم در بر بگیرد. البته نیازی نیست تمام شبکه های اجتماعی را روی کارت ویزیتتان بنویسید، سعی کنید شبکه اجتماعی که بیشتر مشتریان شما از آن استفاده می کنند را شناسایی کنید و آدرس همان  را بنویسید و سعی کنید در آن شبکه اجتماعی فعالیت خوبی داشته باشید و مشتریان را راضی نگه دارید. می توانید با ارائه تخفیف یا پیشنهادات ویژه در شبکه های اجتماعی ، مشتریان را ترغیب کنید تا شما را دنبال کنند.

طراحی کارت ویزیت - چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت – چاپ کارت ویزیت

ویژگی‌های یک کارت ویزیت خوب
مهم ترین ویژگی کارت ویزیت آن است که پیش از هر چیز بتواند اطلاعات مورد نیاز مخاطب شما را، ساده و بی‌درد سر، در اختیار او قرار دهد و نباید او را گمراه کند. نمی توان توقع داشت که کارت ویزیت نقش یک بروشور اطلاع‌رسانی را بازی کند.

بر خلاف آنچه بسیاری از افراد می‌پندارند، شما می‌توانید به قید کردن نام و نشانی و راه‌های ارتباطی بسنده کنید و از آوردن شکل یا تصویر بر روی کارت خود پرهیز کنید. مثلا هیچ لزومی ندارد کارت شما به عنوان یک دندان‌پزشک الزاما با تصویر یک دندان یا عنبر یا یونیت دندان‌پزشکی همراه باشد تا مخاطبانتان پی به حرفه و تخصص شما ببرند.

از خاطر نبرید که بر خلاف آنچه بسیاری از افراد می پندارند، سادگی و وجود فضای خالی در یک کارت ویزیت می تواند آن را در نظر دیگران چشم نواز تر کند.

طراحی کارت ویزیت – چاپ کارت ویزیت – طراحی رایگان کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت در اراک

طراحی کارت ویزیت در تهران

طراحی کارت ویزیت در تبریز

طراحی کارت ویزیت در مشهد

طراحی کارت ویزیت در اصفهان

طراحی کارت ویزیت در ارومیه

طراحی کارت ویزیت در شمال

طراحی کارت ویزیت در جنوب

طراحی کارت ویزیت در بندرعباس

طراحی کارت ویزیت در کیش

طراحی کارت ویزیت در قم

و

طراحی کارت ویزیت در سراسر ایران

برای طراحی و سفارش کارت ویزیت با شماره های 09353132500 و 09199631325 تماس بگیرید یا در تلگرام و واتس اپ به ما پیام دهید.