heading سفارشی

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم ذیل اقدام کنید یا در ساعات اداری با تلفن های کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه ارشد گزارشی پژوهشی است که دانشجویان در آن آموخته های علمی خود را طی سالها تحصیلات نشان می دهند و مورد ارزیابی اساتید قرار می گیرند. دانشجویان کارشناسی ارشد باید در نظر داشته باشند که در آینده پایان نامه شان مورد مطالعه قرار خواهد گرفت پس لازم است بدانند که باید رساله ای حرفه ای و نوینی را ارایه دهند. به عبارتی دیگر پایان نامه باید به گونه ای باشد که فرضیه، پژوهش و نتایج به دست آمده از آن را با کیفیت خوبی نشان دهد. پژوهش و پایان نامه ای موفق است که محتوی و ارایه خوبی داشته باشد و باید اهداف اصلی پژوهش خود را مشخص نمایید.

رساله یا پایان نامه دکترا

یکی از اهداف پایان نامه و به طور کلی تحقیق، شناخت اصول، قواعد و روشهای دانش است و پایان نامه ای که دانشجو ارایه می دهد خلاصه ای از آموخته های او طی چند سال تحصیل است. به عبارتی این تحقیقات می توانند ملاکی برای ارزیابی دانشجویان باشد. پایان نامه، تز و یا رساله چارچوبی دارد که رعایت آنها برای دانشجو الزامی است. دانشجو موظف است آخرین آیین نامه پایان نامه را از سایت دانشگاه خود دریافت کند و بعد از آن شروع به تدوین کند. به طور کلی پایان نامه دکترا به سه بخش صفحه های ابتدای پایان نامه، صفحه های متن پایان نامه و صفحه های انتهای پایان نامه است.

سفارش پایان نامه کلیه رشته ها در تمامی مقاطع

روند سفارش پایان‌نامه

روند سفارش پایان‌نامه به دو صورت می‌باشد:
1- پروپوزال توسط گروه علمی و تحقیقاتی پایان نامه من نگارش شده باشد.
در این مقطع، شما کافیست مشخصات خود را به موسسه اعلام نموده (m.ali.kianpoor@gmail.com) و درخواست خود را ثبت نمایید تا پیگیری لازم صورت پذیرد.
2- پروپوزال توسط “شما” و یا “موسسه ای دیگر” نگارش شده باشد.
در این صورت، بایستی پروپوزال خود را به همراه مقاله بیس و توضیحات احتمالی برای موسسه ایمیل (m.ali.kianpoor@gmail.com) نمایید و درخواست نگارش را ثبت نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

 

و سفارش سریع پروپوزال

برای سفارش سریع پروپوزال ابتدا باید موضوع خود را به همراه توضیحات ابتدایی و همچنین فرم خام موسسه‌ی تحصیل خود برای موسسه ارسال نمایید(m.ali.kianpoor@gmail.com) تا بتوانیم در اسرع وقت گام‌های انجام کار را به شما اعلام داریم.
به طور معمول پس از تایید موضوع از جانب موسسه طی 24 ساعت کاری، مراحل انجام کار، از طریق ایمیل و یا تلفن به شما اطلاع داده خواهد شد.
با توجه به تاریخچه‌ی موجود، مدت زمان عادی برای انجام پروپوزال 10 الی 14 روز می‌باشد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 09199631325–09199631325

ایمیل: m.ali.kianpoor@gmail.com

مکان

تهران، شهرک غرب،خیابان دادمان، خیابان درختی، خیابان پنجم، پلاک4

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 8 صبح تا 10 شب

جمعه ها تعطیل