انجام پروژه Aabqus | چطور می توان کار با نرم افزار Abaqus را یادگرفت؟

انجام پروژه Aabqus | چطور می توان کار با نرم افزار Abaqus را یادگرفت؟

انجام پروژه Aabqus

انجام پروژه Aabqus | چطور می توان کار با نرم افزار Abaqus را یادگرفت؟

انجام پروژه اباکوس یا «Abaqus» نرم افزاری مناسب برای انجام پروژه های صنعتی – اکادمیک است که در شبیه سازی و ساخت تجهیزات صنعتی مانند ماشین الات و … کاربرد دارد.

پروژه Abaqus

پروژه آباکوس به شکل گسترده در انجام پروژه اتومبیل‌سازی، انجام پروژه هوافضا و انجام پروژه ساخت تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول، با سایر نرم‌افزارهای علمی و طراحی سازگار بوده و از زبان متن باز پایتون (Python) برای برنامه‌نویسی بهره می برد.

ثبت سفارش

آدراش میشرا، طراح سیستم های مکانیکی می گوید:«برای شروع ، به جای گذراندن دوره آموزشی کامل کار با پروژه آباکوس، بهتر ست از ویدیو های یوتیوب کمک بگیرید.»

اما کسانی که به زبان انگلیسی تسلط کمتری دارند می توانند از موسساتی و سیدی ها آموزشی داخل کشور و به زبان فارسی استفاده نمایند.

نسخه دانشجویی
انجام پروژه Abaqus برای دانشجویان، محققان و استادان به صورت رایگان قابل استفاده است. Abaqus SE فقط در سیستم عامل ویندوز در دسترس است و از مدل های ساختاری تا 1000 گره پشتیبانی می کند.

نسخه تعاملی

این نسخه به کاربران جدید کمک می کند تا نحوه استفاده از پروژه Abaqus را یاد بگیرند. هم چنین مثال های کاربردی برای ارائه راهنمایی های عملی وجود دارد.

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

و ایزی تز

دیدگاهتان را بنویسید