انجام پروژه Catia | آیا انجام پروژه Catia آسان است؟ | سایت پایان نامه من

انجام پروژه Catia | آیا انجام پروژه Catia آسان است؟ | سایت پایان نامه من

انجام پروژه Catia

انجام پروژه کتیا Catia به منظور ارائه برای طرح های صنعتی و یا اکادمیک با کیفیت بسیار بالا انجام میشود. معمولا پروژه کتیا در ساخت ابزار آلات، هواپیما ها، برخی ماشین الات صنعتی استفاده میشود.

پروژه Catia

انجام پروژه کتیا با قیمت مناسب برای دانشجویان رشته های فنی مهندسی و شبیه سازی قطعات با استفاده از پروژه کتیا با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی فوق العاده به صورت ضمینی پذیرفته میشود

انجام پروژه کتیا در قالب  Dassault Systèmes  توسط یک شرکت بین المللی در فرانسه طراحی شده است.  نرم افزار Catia در زمینه طراحی 3D و مهندسی کامپیوتر ، PLM و ارائه راهکار به مهندسان کامپیوتر،مورد استفاده قرار می گیرد.

پروژه کتیا مانند هر ابزار موجود در بازار، به آسانی قابل استفاده می باشد. از آنجایی که این نرم افزار به طور کلی 108 کاربرد دارد، یادگیری همگی آنها بسیار سخت می باشد. در این زمینه باید از مدل سازی، مدل سازی محصول و مونتاژ محصول استفاده کنید تا بتوانید مدل ها را بسازید. بخش مدل سازی در این نرم افزار ساده بوده اما مدل سازی محصول دشوار می باشد.

یادگیری این نرم افزار با توجه به نحوه تدریس آن از 2-6 ماه ممکن است زمان ببرد. اگر خودتان می خواهید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید، شما باید 3 ساعت در روز را برای این کار وقت بگذارید، قطعا می توانید استفاده از این ابزار ها را در عرض یک ماه یاد بگیرید.

پروژه کتیا به انگلیسی:«Catia»، مخفف «Computer Aided Three-dimensional Interactive Application» است.

 

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

و ایزی تز

دیدگاهتان را بنویسید