انجام پروژه SAS | نحوه یادگیری سریع نرم افزار SAS چگونه است؟

انجام پروژه SAS | نحوه یادگیری سریع نرم افزار SAS چگونه است؟

انجام پروژه SAS

انجام پروژه SAS یا «Statistical Analysis System» یک نرم افزار رشته کشاورزی و علوم دامداری است. این نرم افزار سرعت پردازش بالایی جهت انجام پروژه های تحلیل آماری دارد اما به همان نسبت، کیفیت گرافیک انجام پروژه SAS نیز کم و محدود است.

پروژه SAS

انجام پروژه SAS برای دانشجویان رشته علوم کشاورزی و سایر رشته های مرتبط با قیمت بسیار مناسب صورت میگیرد. جهت سفارش انجام پروژه از طریق فرم انتهای صفحه اقدام نمایید

ثبت سفارش

این نرم افزار یک نمونه آماری اصول محور بوده که برای تجزیه و تحلیل آماری و ترسیم داده ها استفاده می شود. از این نرم افزار فقط در سیستم عامل های ویندوز می توان استفاده کرد. این نرم افزار یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های آماری در دانشگاه و صنعت می باشد.

این نرم افزار در تحلیل داده آماری استفاده می شود. بازیابی، گزارش و تجزیه و تحلیل داده های آماری از طریق این نرم افزار صورت می گیرد.

مراحل زیر را طی کنید :

گام اول : دانلود و نصب برنامه SAS Studio

گام دوم : یادگیری نرم افزار SAS

گام سوم : کتابچه راهنمای استفاده از نرم افزار SAS و مجموعه داده ها

گام چهارم : یادگیری نحوه جمع آوری مجموعه داده ها

گام پنجم: یادگیری قابلیت های نرم افزار SAS

ویژگی های نرم افزار SAS :

کاربرد در پردازش دسته ای و رابط کاربری گرافیکی ساختن مدل های بهتر و سریع تر .

جمع آوری و خلاصه کردن داده های پیشرفته  از این نوع قابلیت برای مقادیر از دست رفته، تشخیص فاصله ها، افزایش قوانین دسته بندی شده استفاده می شود.

مدل سازی قابل پیش بینی و توصیفی پیشرفته  به دست آوردن تحلیل عمیق با مجموعه ای از الگوریتم های آماری، داده کاوی و یادگیری نرم افزار ها.

 ادغام منبع باز با R  جمع آوری و انتقال اطلاعات، آموزش و رتبه بندی مدل های تحت نظارت و خارج از نظارت در  R   صورت می گیرد.

قابلیت های با عملکرد بالا  که باعث افزایش عملکرد اشکال موجود در داده کاوی می شوند.

یک روش سریع، آسان و مستقل به کار رفته توسط کاربران تجاری SAS Rapid Predictive Modeler که کاربران غیر تکنیکی به طور خودکار  با کارهای مربوط به داده کاوی آشنا بشوند.

مقایسه مدل ها ، گزارش و مدیریت به سرعت مدل هایی را که باعث پیشرفت بهتر شده و از ویژگی هایی که به آسانی ROI   را ارزیابی می کنند، استفاده کنید.

 

 

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

و ایزی تز

دیدگاهتان را بنویسید