مشاوره انجام رساله دکتری | مشاوره انجام رساله دکترا | مشاوره انجام پایان نامه دکتری | مشاوره انجام پایان نامه دکترا

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

گروه علمی و تحقیقاتی "پایان نامه من"

پایان نامه من

یکی از بهترین موسسه های انجام پایان نامه دکتری با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش در این زمینه در کلیه رشته های دانشگاهی با کمترین هزینه می باشد.

در نظام آموزشی پژوهش، محور پایان نامه دکتری مهمترین تحقیق علمی محسوب می گردد که در دوره ی تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه دکتری یا رساله دکتری حائز اهمیتی دو چندان می شود.

اکثر رشته های آکادمیک روال سفارش نگارش پایان نامه دکتری به لحاظ ساختار از ترتیب یکسانی پیروی می کنند که به شرح زیر می باشد:

  • موضوع پایان نامه
  • طرح تحقیق (پروپوزال)
  • انجام پایان نامه

مشاوره انجام رساله دکتری : رساله نیز همانند پایان نامه به نوشته و پژوهشی گفته می­ شود که دانشجویان درباره موضوعی خاص انجام می ­دهند تا مدرک تحصیلی بگیرند. یکی از اصلی­ ترین تفاوت­ های رساله و پایان نامه در این است که پایان نامه مخصوص دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد است و رساله برای دوره دکتری استفاده می­ شود.

وقتی شما به پایان دوره دکتری خود می­ رسید باید رساله دکتری بنویسید و در جلسه دفاعیه در برابر داوران حاضر شده و به سوالاتشان پاسخ دهید. با ارائه پاسخ ­های قانع کننده شما می ­توانید به آن ­ها نشان دهید برای تهیه رساله خود زمان کافی گذاشته­ اید و تحقیقات بسیاری انجام داده اید. اما پیش از رسیدن به این مرحله باید بدانید چطور رساله دکتری بنویسید.

رساله دکتری چگونه نوشته می شود؟

همانطور که گفته شد نحوه نوشتن رساله دکتری تفاوت­ هایی با نحوه نوشتن پایان نامه دارد که همین مساله موجب می­ شود برای بسیاری از دانشجویان نوشتن یک رساله خوب مشکل باشد. این کار نیاز به برنامه ریزی، تحقیق و نوشتن دارد که می­ تواند طولانی­ ترین مراحلی باشند که در طول دوران تحصیلتان به آن مواجه می­ شوید.

مشاوره رساله دکتری | انجام رساله دکتری | مشاوره انجام رساله دکتری

مشاوره رساله دکتری | انجام رساله دکتری | مشاوره انجام رساله دکتری

مشاوره رساله دکتری | انجام رساله دکتری | مشاوره انجام رساله دکتری

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

یک تم، سوال و عنوان انتخاب کنید:

  • تز یا رساله شما قرار است چه مشکلی را بیان کند؟
  • چرا چنین موضوعی در جامعه علمی، پژوهشی که شما به آن تعلق دارید یک چالش یا مشکل بحساب می آید؟
  • چرا برای شما مهم است که راه حلی برای آن بیابید؟
  • چطور می ­خواهید به دنبال پاسخ آن باشید؟

 

مطرح کردن این سوالات برای اینکه به یک نتیجه و پاسخ نهایی برسید مهم است بنابراین به خوبی به روی آن­ ها فکر کنید تا به موضوعی برسید که ارزشمند، منحصر به فرد و جدید است.

اما این سوالات نباید به قدری پیچیده و پراکنده باشند که در نهایت با پاسخ دادن به آن ها به بن بست برسید بلکه باید پاسخ این سوالات شما را به یک فرضیه برساند که شما بتوانید آن را مطرح کرده و به خوبی درباره آن بحث و گفتگو کنید.

با استاد راهنمای خود درباره عنوان رساله خود صحبت کنید و پیش از نوشتن پروپوزال از او مشاوره بگیرید. همچنین این راهنما می­ تواند به شما کمک کند چطور پروپوزال بنویسید.

هدف از انجام دکتری چیست؟

بیشتر کسانی که وارد دوره دکتری می شوند دوست دارند که بهترین تز یا رساله ای را که ممکن است انجام دهند و تصور میکنند که باید در مرز دانش حرکت کنند و تولید علم کنند. همین موضوع خیلی وقت ها دام بزرگی است که هزینه ای برایشان می تراشد به اندازه چند سال عمر. عجیب به نظر می رسد؟

بیایید ماجرا را با کمی دقت بیشتر بررسی کنیم. چرا باید در انتهای دکتری رساله نوشت؟ اگر شما در حال تحقیق در دوره دکتری تاریخ یا مهندسی مکانیک یا علوم آزمایشگاهی یا هر چیز دیگری هستیدُ فرقی نمی کند. از شما چه انتظاری می رود؟

شما قرار است روش تحقیق در رشته تحصیلی تان را یاد بگیرید و با نوشتن مقاله و دفاع شفاهی و گاهی با نوشتن مقاله در مجالات معتبر ثابت کنید که روش تحقیق را به درستی آموخته اید. همین!
در واقع دکتری آماده کردن شما برای انجام پژوهش است.

شما در دوره دکتری باید بتوانید یک سوال را به تنهایی جواب دهید. سوال تحقیقتان را. باید بتوانید یک موضوع را انتخاب کنید و در آن یک سوال مناسب انتخاب کنید و به اندازه کافی در مورد آن مطالعه کنید و سپس با روش های علمی پاسخ آن را بیابید، صحت پاسختان را بسنجید، تحلیل کنید و بتوانید کل ماجرا را در یک متن نوشته و صحت آن را ثابت کرده یا از آن دفاع کنید. در واقع شما باید در رساله دکتری نشان دهید که میتوانید یک پژوهش را در زمان مطلوب به درستی انجام دهید.

 

چرا باید در دکتری رساله نوشت؟

نوشتن تز هدف دوره دکتری نیست بلکه وسیله است. در دوره دکتری شما باید یاد بگیرید که چطور مسایلی را که با آنها روبرو هستید با پژوهش علمی حل کنید. پژوهش مبتنی بر دانش روز و برای حل کردن مسائل روز. اما شاید موضوع تز به اندازه نحوه انجام دادن آن اهمیت نداشته باشد.

شما ممکن است به یک موضوع نسبتا جدید و نه کاملا جدید نگاهی نو داشته باشید. اما باید هر مساله ای را انتخاب میکنید از روش علمی بررسی کنید و پاسخ آن را بیابید.

 

چرا معمولا انجام رساله دکتری مشکل است؟

چون سوال خوبی برای تحقیق وجود ندارد. از آن بدتر گاهی حتی هیچ سوالی وجود ندارد چه برسد به این که آیا این سوال خوب هست یا نه. وقتی سوالی وجود ندارد یعنی جوابی هم وجود ندارد و در نتیجه طرحی وبرنامه ای وجود ندارد، پژوهش و تز دکتری تبدیل به یک حجم انبوهی از اطلاعات به ظاهر مرتبط اما بی جهت میگردد که استخراج یک نظر واحد از آن غیر ممکن خواهد بود.

پس اگر موضوع به درستی انتخاب و تعریف نشود و سوال درستی برای پاسخ دادن در تز وجود نداشته باشد عملا انجام دادن آن کاری است که با اضطراب فراوان و فایده حداقل. التبه موضوع عدم توانایی دانشجویان دکتری در تحویل به موقع تز و مقاله دلایل متعدد دیگری هم دارد که در جای دیگر به آن خواهیم پرداخت.

مشاوره انجام رساله دکتری | مشاوره انجام رساله دکترا | مشاوره انجام پایان نامه دکتری | مشاوره انجام پایان نامه دکترا

 

گروه متخصصان “پایان نامه من” :

“گروه علمی و تحقیقاتی پایان نامه من” فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه دکتری ، انجام پایان نامه دکترا ، انجام رساله دکتری ، انجام رساله دکترا ، انجام پروپوزال ارشد و انجام پروپوزال دکتری ، اکسپت مقاله ، پذیرش مقاله و چاپ مقالات علمی پژوهشی و چاپ مقالات ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و… و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح ایران (شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس و … ) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

مشاوره 24 ساعته :

09199631325  و  09353132500

خطوط دارای تلگرام و واتس اپ نیز می باشد.

با مدیریت دکتر علی کیان پور

با همکاری ایزی تز + دکتر تز + آسان مقاله

انجام پایان نامه مدیریت مالی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه مدیریت مالی ارشد و دکتری انجام پایان نامه مدیریت مالی در مقطع ارشد و دکتری شامل انتخاب موضوع، طراحی تحقیق، جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها، و نگارش متن…

انجام پایان‌ نامه مدیریت ارشد و دکتری

انجام پایان‌ نامه مدیریت ارشد و دکتری انجام پایان‌ نامه مدیریت در مقاطع ارشد و دکتری مستلزم رعایت مراحلی دقیق و منظم است که شامل انتخاب موضوع، مرور ادبیات، طراحی…

انجام پایان نامه روانشناسی دکتری و ارشد

انجام پایان نامه روانشناسی دکتری و ارشد انجام پایان نامه روانشناسی در مقطع ارشد و دکتری یک فرآیند مهم و پیچیده است که نیاز به برنامه‌ریزی دقیق، پژوهش عمیق، و…

انجام رساله دکترا برق

انجام رساله دکترا برق انجام رساله دکترا در رشته مهندسی برق فرآیندی پیچیده و چالش برانگیز است که نیازمند تلاش، پشتکار و خلاقیت زیادی از سوی دانشجو می باشد. در…

نگارش رساله دکتری عمران

نگارش رساله دکتری عمران نگارش رساله دکتری در رشته مهندسی عمران به‌ویژه در تمامی گرایش‌ها شامل مراحلی دقیق و جامع است. در ادامه، راهنمایی کامل برای نگارش رساله دکتری در…

انجام رساله عمران دکتری تخصصی

انجام رساله عمران دکتری تخصصی انجام رساله عمران دکتری تخصصی انجام رساله دکتری در رشته مهندسی عمران، فرآیندی پیچیده و زمان‌بر است که نیازمند تلاش و پشتکار فراوان می‌باشد. این…