پرسش های متداول پایان نامه و مقاله از اساتید پایان نامه من

پرسش های متداول پایان نامه و مقاله از اساتید پایان نامه من

پرسش های متداول پایان نامه و مقاله

پرسش های متداول پایان نامه و مقاله از اساتید پایان نامه من

آیا شما آموزش شبیه سازی پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، آموزش و منتورینگ شبیه سازی پایان نامه و مقاله در این موسسه به صورت تخصصی و در اکثر حیطه ها انجام می گیرد.

هزینه آموزش شبیه سازی یه مقاله چقد میشه؟

هزینه بستگی بر مقاله و دشواری کار دارد. مسلما هر چقدر شبیه سازی زمان بر و نیازمند دقت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. جهت استعلام دقیق هزینه، لطفا از بخش ثبت سفارش درخواست شبیه سازی خود را به همراه مقاله مربوطه  ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

آیا شما آموزش تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، آموزش و منتورینگ تحلیل آماری با تمامی نرم افزارهای آماری و هر نوع آزمون آماری توسط غول های آماری ایران در موسسه پایان نامه من انجام می شود. تجربه چندین ساله پایان نامه من در این بخش، همچنان رضایت مراجعان عزیز را به همراه داشته است.

هزینه آموزش تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله چقد میشه؟

هزینه آموزش و منتورینگ تحلیل آماری پایان نامه، مقاله یا طرح پژوهشی چندان تفاوتی با هم ندارند. چون مبنای محاسبه هزینه تحلیل آماری تعداد پرسشنامه یا آزمودنی ها، تعداد فرضیه ها، نوع آزمون است که تفسیر همه آنها در این مجال نیست. جهت اطلاع دقیق از هزینه لطفا سفارش خود را از بخش ثبت سفارش پایان نامه به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

خدمات مشتریان vip چیست؟

مشتریانی که بیش از دو سفارش با موسسه پایان نامه من داشته باشند و یا مشتری دیگری را به موسسه معرفی نمایند به نسبت قراردادشان تا سقف ۱۵۰۰۰۰۰ ریال از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. این تخفیف ویژه به عنوان هدیه بوده و علاوه بر آن فرایند کاری مشتریان vip به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

ساعات کاری موسسه پایان نامه من به چه صورتی است؟

کارشناسان پایان نامه من تمام تلاش خود را می کنند تا به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته پیگیر کارهای مشتریان عزیز باشند. با این حال در طول ساعات شبانه روز روش های تماس با موسسه تابع شرایط خاصی است که به شرح زیر خدمت مشتریان بزرگوار اعلام می شود:

الف. تماس تلفنی:  از ۹ صبح تا ۶ بعد ازظهر در کل روزهای هفته به استثنای روزهای تعطیل و جمعه

ب.مراجعه حضوری: به جهت احترام به مشتریان الکترونیکی، موسسه پایان نامه من بخشی از ساعات کاری در طول روز را به پاسخگویی تلفنی و پیگیری سفارشات اختصاص داده است لذا ازساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر به جهت بارکاری زیاد کارشناسان موسسه، از پذیرفتن مراجعه حضوری معذور هستیم. با این حال مشتریانی که تمایل دارند در محل شرکت حضور یابند می توانند با هماهنگی قبلی از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد ازظهر در محل شرکت حضور یابند.

ج. فرم ثبت سفارش و فرم پیگیری:  کارشناسان پایان نامه من به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته حتی تعطیلات رسمی و جمعه ها از طریق فرم پیگیری، فرم ثبت سفارش و ایمیل موسسه در خدمت مشتریان عزیز هستند و تلاش می کنند تا درخواست های شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار داده و پاسخ را به اطلاع شما برسانند. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا حد امکان سعی کنند از طریق فرم های فوق با موسسه در ارتباط باشند. مسلما همکاری شما باعث تسریع روند پاسخگویی و ارتقا کیفیت خدمات موسسه خواهد شد.

اساتید پایان نامه من دارای چه تخصصی هستند؟

بانک اساتید موسسه پایان نامه من شامل برترین فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری هر رشته می باشند. این متخصصان بعد از پایش و پالایش مستمر به عضویت تیم های تخصصی موسسه پایان نامه من در آمده اند و لذا از تخصص و تبحر کافی در موضوع کاری خویش برخوردار هستند.

سفارشات من در چه محدوده زمانی مورد بررسی قرار می گیرد؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش و یا تماس با کارشناسان پایان نامه من، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و تلاش می شود تا در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی به ایمیل شما ارسال شود.

آیا برای کارهای جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است؟

استاد مربوطه بعد از اتمام نهایی کار با درخواست دانشجو می تواند جلسه آموزشی در موسسه برگزار می کند.

آیا در طی انجام کار جلسات حضوری برگزار می شود؟

در طی انجام کار و بنا بر صلاحدید استاد و نیاز دانشجو امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد. در مواقعی که پرسش ها محدود بوده و با گفتگوی کوتاه قابل طرح باشد کنفرانس تلفنی یا کلاس آنلاین جهت رفع اشکال دانشجو برگزار می گردد.

سفارشات و فرایند انجام کار را چگونه پیگیری کنم؟

جهت پیگیری سفارش و اطلاع از فرایند کار، فرمی در بخش فرم های سایت طراحی شده است. از شما مشتری بزرگوار تقاضا می شود که به جای تماس تلفنی ترجیحا درخواست پیگیری خود را ازهمین فرم ارسال کنید . مسلما کارشناسان ما از این طریق در اسرع وقت در خواست شما را به مرجع مربوطه ارجاع داده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. ارسال درخواست پیگیری از طریق فرم پیگیری سایت، باعث تسریع روند پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهد شد لذا توصیه می شود تا حد ممکن جهت پیگیری کارها از طریق فرم پیگیری اقدام فرمایید.

چگونه می توانم با موسسه شما همکاری کنم؟

موسسه پایان نامه من از دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها دعوت به همکاری می کند. جهت همکاری با مجموعه ما، شما کافی است تا رزومه خود را از طریق فرم دعوت به همکاری سایت به ما ارسال فرمایید. کارشناسان پایان نامه من آخر هر هفته رزومه های ارسال شده را مورد بررسی قرارداده و با تایید مدیریت محترم، افراد جدید را به بانک مشاوران پایان نامه من اضافه خواهند کرد. مسلما با تایید صلاحیت شما در انجام سفارشات انتظار همکاری بیشتری را با موسسه می توانید داشته باشید.

شما می توانید پرسش های خود را از طریق بخش نظرات این صفحه به ما ارسال فرمایید.

 

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید