مشاوره و آموزش مقاله نویسی

مشاوره و آموزش مقاله نویسی

مشاوره و آموزش مقاله نویسی

مقاله نویسی ISI

به عنوان یک محقق و عضوی از جامعه علمی، شما می بایست با دیگر محققین ارتباط برقرار کنید، نتایج و دست‌آوردهای حاصل از پژوهش‌های خود را به درستی بنویسید و به جامعه علمی عرضه کنید و از دستاوردهای پژوهشی دیگران نیز در جهت ارتقای پژوهش خود استفاده کنید. بدون ارائه و چاپ نتایج، پژوهش شما مفید نخواهد بود، چون کسی از وجود آن‌ها آگاه نخواهد شد. هدف از مقاله نویسی ISI این است که دانش و یافته‌های بدست آمده از پژوهش و تحقیق را به نام خود ثبت و به ترویج علم کمک کنید. چاپ نتایج تحقیق، دانش را افزایش داده، به ایجاد پرسش‌های علمی کمک کرده و دیگران را تشویق می‌کند تا با تلاش بیشتر افق‌های جدید علمی را بگشایند.

قبل از ارائه ی یک مقاله به یک نشریه ی علمی، باید دو مورد را در نظر گرفت. اولین نکته نیاز به اطمینان یافتن از این است که باید پیام واضح و عقلانی داشته باشید. دومین نکته ارائه ی مقاله در قالب صحیح به نشریه ی مذکور می باشد. اولین نکته مهمترین است. هر چقدر هم که یک ارائه زیبا و بادقت باشد، مقاله منتشر نخواهد شد مگر اینکه نتیجه گیری واضح و معقولی ارائه دهد (سردبیران نشریه های مطرح علمی همواره دوست دارند به نویسندگانی که نتایج تحقیقاتشان قابل انتشار است اما در انتشار آنها به زبان خارجی مشکل دارند کمک کنند).

مقاله نویسی

خدمات مشاوره و آموزش مقاله نویسی

اگر بدنبال فردی هستید که در مقاله نویسی شما را مشاوره و آموزش کند، یا راهکارهای مناسبی را برایتان ارائه دهد می بایست موسسه معتبری را پیدا کنید. ما قادریم کارهایی که شما نمی توانید انجام دهید و یا زمان بر است، برای شما انجام دهیم.

گاهی اساتید برخی از دانشگاه ها تقاضای زیاد و نفس گیری از دانشجویان دارند و مهلت تحویل مقاله بدترین کابوس دانشجویان می شود، بخصوص وقتی چند مقاله مختلف را باید تحویل دهید. معمولاً دانشجویان شغل نیمه وقت دارند و با وجود چند مقاله و تحقیقات دانشگاهی برایشان بسیار سخت است و انجام تمامی این کارها در زمان مناسب و درست مشکل است.

از طرف دیگر، برخی از دانشجویان و دانش پژوهان مایلند تا انتظارات اساتید خود را برآورده کنند. به همین دلیل دوست ندارند مقاله ضعیف و بدون محتوایی ارائه دهند. ولی هیچ شخصی در هر موضوعی نمی تواند خوب و متخصص باشد به همین علت است که اکثر این افراد بدنبال موسسات مشاوره و آموزش مقاله نویسی هستند. تا بتوانند با کمک تجربیات افراد صاحب نظر کار خود را با کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن پیش ببرند.

مقاله نویسی

تیم کاری و خدمات ما

شما می توانید با اعتماد کامل خدمات مشاوره و آموزش مقاله نویسی خود را به ما بسپارید و  ما را انتخاب کنید. در بخش ذیل چند عاملی که کار ما را توصیف می کند را ذکر می کنیم و ما هر کارگاهی را که آموزش می دهیم با ضمانت ارائه می دهیم:

محتوی ۱۰۰% اورجینال

سرقت ادبی یکی از مشکلات عمده ایست که در زمینه تحصیلات دانشگاهی اغلب دانشجوها با آن رو به رو می شوند. ما از این موضوع خبر داریم که شما برای خدمات کپی شده پولی پرداخت نمی کنید و کیفیت کار برایتان مهم است. ما تضمین می دهیم که آموزش های ما ۱۰۰% از دزدی ادبی عاری می باشد. این بدان معناست که تمامی آموزش ها به صورت شخصی سازی شده برای نیاز شما طراحی شده است. و اگر حتی دوباره دوره جدیدی را تقاضا کنید با دوره قبلی بر اساس درخواست شما تفاوت خواهد داشت. همچنین مطالب آموزش به طور منظم بروز می شود.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

09199631325 - 09353132500

  • پایان نامه نویسی
  • پروپوزال نویسی
  • استخراج مقاله از پایان نامه
  • مقاله نویسی
  • نگارش مقاله
  • دوره های آموزشی
  • تقویم کنفرانس های کشور

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید