برتری مقالات انگلیسی به مقالات فارسی

برتری مقالات انگلیسی را به مقالات فارسی | نوشتن مقاله پژوهشی در کمتر ازهفت روز

برتری مقالات انگلیسی را به مقالات فارسی

برتری مقالات انگلیسی را به مقالات فارسی :

نوشتن و خواندن مقالات انگلیسی نسبت به مقالات فارسی اهمیت بیشتری دارند.

اگر پژوهشی را انجام داده و نمی‌دانید که نتایج پژوهش‌های خود را در مجلات انگلیسی زبان منتشر کنید یا در مجلات داخلی، این مطلب را بخوانید. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا برتری مقالات انگلیسی را به مقالات فارسی بیان کنیم.

1- انگلیسی زبان بودن اکثر مجلات علمی

با توجه به این که یک پژوهشگر برای نگارش مقاله خود زمان زیادی را صرف کرده و آزمایشات زیادی را انجام داده است، به همین دلیل بسیاری از محققان تلاش می‌کنند که مقالات خود را در مجلاتی منتشر کنند که افراد بیشتری در جامعه علمی به آن مقالات دسترسی داشته باشند.

از طرف دیگر بیش از ۸۰ درصد مجلات منتشر شده در سراسر جهان مجلات انگلیسی زبان هستند. از این رو بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان چاپ مقالات انگلیسی را در اولویت قرار می‌دهند تا مقالاتشان بیشتر دیده شود. این امر کمک می‌کند تا سایتیشن مقاله افزایش یابد که یک مزیت اصلی در رزومه تحصیلی و شغلی محسوب می‌شود.

2- جدید بودن مقالات انگلیسی

تجربه نشان داده که جدیدترین پژوهش‌ها و دستاوردها در رشته‌های زبان، پزشکی، مهندسی و فناوری در مقالات انگلیسی منتشر می‌شود و کمتر مشاهده شده که جدیدترین تحقیقات در این رشته‌ها در مقالات فارسی انتشار یابد.

از طرفی باید توجه کنید که در نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله باید از جدیدترین تحقیقات و نتایج استفاده کنید تا نتیجه کار شما، تکراری نباشد.

 اگر به دنبال مقالات جدید هستید تا در نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله خود استفاده کنید، توصیه می‌شود که از جدیدترین مقالات انگلیسی استفاده کنید.

3- دسترسی به مقالات انگلیسی

ممکن است به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد، دکتری و پژوهشگر، بارها برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی که عنوان یک مقاله جدید را در اینترنت وارد می‌کنید، نتوانسته‌اید به متن کامل آن مقاله دسترسی داشته باشید.

اگر می‌خواهید مقالات موردنظر خود را به صورت رایگان دانلود کنید به صفحه «مقاله رایگان» مراجعه کنید. در این صفحه نحوه دانلود مقالات و کتب علمی آموزش داده شده است تا بدون پرداخت هزینه‌ای بتوانید خیلی سریع و راحت pdf مقالات و کتب انگلیسی موردنظر خود را دانلود کنید.


برتری مقالات انگلیسی به مقالات فارسی

برتری مقالات انگلیسی به مقالات فارسی

 

پایان نامه من بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه ارشد و دکتری و مقالات علمی در ایران

اکسپت فوری مقاله | مشاوره پروپوزال | انجام پایان نامه دکتری

دیدگاهتان را بنویسید