بهترین نرم افزارهای کامپیوتری برای دانشجویان

نرم افزار - بهترین نرم افزارهای کامپیوتری برای دانشجویان

در این مقاله آموزشی ما قرار است نرم افزار هایی را معرفی کنیم که به دانشجویان در انجام تحقیقات کمک خواهد کرد چرا که نرم افزار ها اهمیت زیادی  در کمک کردن به دانشجویان در زمینه تحقیقات دارند و در عصر تکنولوژی نرم افزار های بیشماری برای این موضوع به بازار رقابتی تکنولوژی آمده اند اما ما در این مقاله بهترین های آن ها را معرفی میکنیم تا شما دانشجویان عزیز بتوانید با آن ها آشنا شوید پس همراه ما باشید .

Evernote

نرم افزاری است که مانند یک دستیار جهت یاد داشت برداریبه دانشجویان در تحقیقات خود کمک میکنند. شما میتوانید هر نوع فایلی را با هر فرمتی که میخواهید جستجو کنید و همچنین با این نرم افزار ذخیره سازی هر گونه فایلی میسر میشود چرا که میتوانید با آن در صفحات وب گردش کنید و مطالب خود را بردارید .

AudioNote

AudioNote نرم افزاری بسیار کاربردی در کنفرانس ها است که میتوانید با آن صدای فرد سخنگو را یادداشت کنید و از قابلیت های مهم این نرم افزار این است که هنگام ضبط صدا به صورت نوشتارهم در می آید تا شما فایلی متنی هم کنار صدا داشته باشید .

Amazon Kindle

امکان تنظیم رنگ، فونت، پس زمینه و بسیاری امکانات دیگر در این نرم افزار دانشجویی رایگان فراهم شده است. مطالعه اکثر کتاب های ارائه شده در این برنامه رایگان بوده و تنها مطالعه تعداد محدودی از کتب هزینه به همراه دارد.

Amazon Kindle امکان دسترسی به بیش از 1 میلیون نشریه را فراهم کرده که به طور مرتب نیز این لیست به روز رسانی می شود و تازه ترین نشریات را ارائه می دهد. اغلب کتاب ها به زبان انگلیسی می باشند که باید ترجمه شوند. دیکشنری همراه در نرم افزار تا حدودی می تواند مؤثر باشد ولی نشریات تخصصی باید ترجمه تخصصی شده و مورد استفاده قرار گیرند.یکی از محبوب ترین نرم افزارهای دانشجویی، برنامه های کتاب یاب می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید