مراحل انجام پایان نامه ارشد چیست و صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری

مراحل انجام پایان نامه ارشد چیست و صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری

مراحل انجام پایان نامه ارشد چیست و صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری

مراحل انجام پایان نامه ارشد چیست و صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری :

پایان دوره کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر یک درس چند واحدی سنگین به نام پایان نامه دارد که شامل اقدامات و اصول خاصی برای به پایان رسیدن است. تمامی دانشجویان برای انجام پایان نامه ارشد، لیسانس یا رساله دکتری در چارچوب تعیین شده یک پایان نامه ارشد را تهیه و تنظیم می کنند. سپس آن را ارائه می دهند و در نهایت با کمک سی دی و ارائه دلایل منطقی باید بتوانند از آن دفاع کنند، تا استاد مربوطه و هیئت داوران پایان نامه مذکور را تایید کرده و دانشجویان با دریافت نمره قبولی یک دوره تحصیلی موفق را به پایان برسانند. با ما همراه باشید تا با مراحل انجام پایان نامه جز به جز آشنا شوید.

یکی از مهمترین مقوله ها در زمینه انجام پایان نامه ارشد و دیگر مقاطع تحصیلی، این است که وجود اعتبار علمی بالا و مناسب بودن آن از نظر اساتید این امکان را به شما می دهد تا پایان نامه ارشد خود را به عنوان یک مقاله علمی در اختیار دیگران قرار دهید. این مزیت، به شما این امکان را می دهد تا برعکس خیل عظیمی از پایان نامه رشته های مختلف موجود، سهم مهمی در پیشرفت علمی کشور داشته باشید و منبعی برای دیگر دانشجویان آینده ایجاد کنید؛ تا این ارتقا و پیشرفت علمی تنها به یک سری پایانه نامه و مقالات علمی مرسوم خلاصه نشود. اگر پایان نامه ارشد، رساله دکتری و یا پایان نامه کارشناسی خود را به درستی انجام دهید، به خوبی در این سهم شریک خواهید بود.

اگر دقیقا نمی دانید که مراحل انجام پایان نامه ارشد چگونه است؛ با شیوه نوشتن پایان نامه ارشد، رساله دکتری آشنایی ندارید؛ میخواهید تمامی اصول و نکات نوشتن پایان نامه را به درستی پیش ببرید، این مطلب برای شما نگارش شده است.

در نگارش پایان نامه ارشد، رساله دکتری و غیره شما باید بتوانید به یک پرسش اصلی در طول مقاله، پاسخ دهید. مطرح کردن این سوال، حکم شیرازه اصلی پایان نامه ارشد یا دکترا شما را دارد و در صورتی که بتوانید سوال مناسبی مطرح کنید و به آن پاسخ مناسبی بدهید می توانید مطمئن باشید که مقاله شما، در سطح علمی مناسبی قرار خواهد گرفت.

انتخاب پرسش برای انجام پایان نامه ارشد، کارشناسی یا رساله دکتری

مهم ترین دغدغه شما برای نگارش پایان نامه ارشد، رساله دکتری یا پایان نامه کارشناسی باید این باشد که پرسش مفیدی را مطرح کنید و به آن پاسخی دهید که پژوهش قوی را طلب کرده و باری از روی دوش حوزه مورد نظر بردارد. نه اینکه یک پرسش تکراری را مطرح کنید و عملاً ارزشی به حوزه مذکور اضافه نکنید.

همچنین پاسخدهی روشن و مکتوب در روند نگارش پایان نامه ارشد یا رساله دکتری از اهمیت بالایی برخوردار است. این مهم ترین مسئله در مورد نگارش پایان نامه رشته های مختلف به شمار می آید. انتقال مفاهیم عمیق و دقیق به واسطه این پرسش در طی مراحل انجام پایان نامه ارشد بسیار کلیدی است. در حقیقت شما باید محتوایی یونیک و اصیل را به این مقاله اضافه کنید.

انسجام و تحقیق متمرکز از خاصیت انتخاب پرسش مناسب و کلیدی در شروع نگارش است. اگر به بهتر انجام شدن مراحل انجام پایان نامه ارشد تان فکر می کنید، می توانید از کسانی که قبلا در این زمینه موفق عمل کرده اند و تجربه کسب کرده اند هم مشورت بگیرید.

مراحل انجام پایان نامه ارشد و رساله دکتری

انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد، کارشناسی یا رساله دکتری: انتخاب موضوع ابتدایی ترین گام در این زمینه است. سخت یا آسان بودن، راحت یا دشوار بودن مراحل انجام پایان نامه ارشد یا رساله دکتری نیز به همین موضوع بستگی دارد. انتخاب موضوع در پایان نامه رشته های مختلف به اولویت های زیادی وابسته است. مثلا:

 • نیاز جامعه
 • بررسی امکانات در دسترس برای تحقیق عملی و کتبی
 • علاقه مند بودن بودن به آن موضوع
 • آینده شغلی

در نظر گرفتن موارد یاد شده این امکان را به شما می دهد تا نوسان چندانی در انتخاب موضوع از زمان نگارش پایان نامه رشته های مختلف کارشناسی، سپس کارشناسی ارشد و در نهایت دکتری نداشته باشید.

تازه و نو بودن موضوع در مراحل انجام پایان نامه ارشد هم موثر است. این طور تصور کنید که هر پایان نامه و مقاله علمی انتخابی برای پاسخ دهی به یک سوال جدید یا قدیمی است که تا کنون کسی برای آن جوابی نیافته است. پس از انتخاب موضوع وقت مشورت و راهنمایی گرفتن از استادان و مشاوران است.

انتخاب منابع برای انجام پایان نامه ارشد و بالاتر

مرحله ی مسلم بعدی برای انجام پایان نامه ارشد در رشته های مختلف، انتخاب منابع موثق و مفید است. بهتر است برای انجام پایان نامه ارشد یا رساله دکتری آگاهانه تر تمامی منابع را در زمینه موضوع و پرسش انتخابی تان بررسی کنید؛ تا مطمئن شوید که موضوعی نو را برگزیده اید یا اینکه در مورد پرسش مطرح شده تان، هنوز مقاله ای به نشر نرسیده است. سپس منابع اولیه و ثانویه مورد نظرتان را انتخاب کنید و پس از انجام پایان نامه ارشد تمامی آنها را در انتهای مقاله ذکر کنید.

انتخاب منابع اولیه موثق

منابع اولیه برای انجام پایان نامه ارشد چه هستند؟ در واقع این منابع توسط فردی نگاشته می شوند که خالق فکر، نظر یا آزمایش است. در صورتی که در حال نگارش یک تز تحلیلی باشید، می توانید از این منابع در تز ارشد استفاده کنید. این منابع موارد عجیب و غریبی را شامل نمی شوند. یک کتاب یا یک مقاله علمی چاپ شده در یک مجله که در آن نتایج جدیدی برای اولین مرتبه آورده شده است، می تواند به عنوان منابع اولیه در نگارش پایان نامه رشته های مختلف، آورده شود. از بهترین ژورنال های اینترنتی برای دانلود مقالات بیس و پایه برای پروپوزال و پایان نامه می توان به Sciencedirect.com و elzevier.com اشاره کرد.

انتخاب منابع ثانویه موثق

در نگارش پایان نامه ارشد ما به منابع ثانویه نیاز داریم. یعنی منابعی که با تکیه بر منابع اولیه، یا پیرامون آن نوشته شده اند. این منابع باید در تز کارشناسی ارشد آورده شوند. اما اهمیت انجام این کار چیست؟

شما با این کار نشان می دهید که به موضوع مورد نظر آگاهی دارید و از منابع مرتبط با این موضوع با خبرید. سپس می توانید منابع تحقیق مورد نظر را چک کنید. جهت کسب اطمینان بهتر در این زمینه می توانید از مجلات معتبر، مقالات کنفرانس ها، کتاب ها و مواردی این چنین کمک بگیرید. بهتر است یک کپی از آنها را به همراه یک جمع بندی کلی در اختیار داشته باشید.

پس از اتمام جستجو در مورد منابع برای تحقیق و پژوهش باید نگارش حرفه ای پایان نامه ارشد یا رساله دکتری را آغاز کنید. از این رو می بایست رئوس مطالب انتخاب شود. به طور معمول قوانین و اصول نگارش پایان نامه ارشد یا کارشناسی یا رساله دکتری از دانشکده قابل تهیه است.

پس از نوشتن ایده تحقیق انجام شده چارچوب کلی نگارش و انجام پایان نامه در ذهنتان شکل خواهد گرفت. در صورتی که شناختی از طرح کلی پروژه خود ندارید، می توانید ساختار آن را در همان فایل چارچوب ارائه شده در دانشکده تان چک کنید. انجام پایان نامه رشته های مختلف ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشد. سپس باید تحقیق تان را برای آغاز پاسخدهی به پرسش مطرح شده راه اندازی کنید. سعی کنید برای نگارش بهتر متن های مختلف را بخوانید و آزمایش های لازم را هم انجام دهید. اما دلیل انجام این کارها دقیقاً چیست؟

در اصل، شما با این کار متوجه خواهید شد که ادامه این موضوع و امکان پاسخ دهی به پرسش مطرح شده ارزش و اعتبار کافی را دارد؟ یا خیر! انجام آزمایش ها و بررسی متون به شما این امکان را می دهد تا سوالات و مشکلات قابل پیش آمد بر سر راهتان را به خوبی و به صورت تجربی چک کنید. یک خاصیت و مزیت دیگر انجام این کار مطالب و اطلاعاتی هستند که نیاز به جمع آوری آنها در طی مراحل بعدی بروز پیدا می کنند.

ایجاد برنامه زمان بندی انجام پایان نامه

مرحله بعدی پس از نگارش و انجام ویرایش های خاص روی پایان نامه ارشد، تایپ و اتمام آن است. نوشتن رسمی و طبق اصول پایان نامه رشته های مختلف در این مرحله نیازمند اختصاص یک برنامه زمانی است، که به شما این امکان را می دهد تا طبق برنامه پیش بروید.

تعیین زمان شروع و پایان کار در این رابطه بسیار اهمیت دارد. دقت کنید که مراحل انجام پایان نامه ارشد باید اصولی باشد و نگارش متن شما به صورت کاملا علمی صورت گیرد.

همچنین برای نوشتن بخش های مختلف می بایست وسواس به خرج دهید، تا مراحل انجام پایان نامه ارشد به شیوه صحیح، یکی پس از دیگری شکل بگیرد. در صورت به کار بردن اطلاعات و توضیحات علمی نباید ارجاع به منبع را فراموش کنید. به این موضوع ارجاعات داخل متنی گفته می شود.

به جز رعایت این موضوع، توجه به نکات نگارشی و درست بودن املا کلمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت طی کردن مراحل گفته شده به همراه بررسی صحت نکات شما می توانید مقاله را به دانشگاه تحویل دهید. پس از تحویل باید زمان مشخصی را برای دفاع از آن اختصاص دهید. برای این منظور می بایست مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و اقدامات لازم را برای شروع تحقیق انجام دهید.

به تصویب رسیدن پایان نامه رشته های مختلف در واقع آغاز راهی جدید است که به شما این امکان را می دهد، تا از پایان نامه ارشد تان دفاع کنید و مطالب موجود در آن را به اثبات برسانید. این فرصت برای شما  ۶ ماه به طول می انجامد.

مراحل مشترک برای دریافت، نگارش و دفاع از پایان نامه ارشد تمام رشته ها:

 • انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

 • تعیین استاد راهنما به همراه مشاور
 • پر کردن فرم انتخاب موضوع و ارائه به مدیر گروه
 • به اتمام رساندن پروپوزال با بررسی استاد راهنما و ارائه به گروه رشته خودتان
 • به تصویب رسیدن پروپوزال توسط گروه تخصصی رشته و ارسال به دانشگاه
 • اختصاص یک کد مشخص و منحصر بفرد برای پایان نامه
 • نگارش پایان نامه
 • اعلام آمادگی برای انجام دفاع و داوری پایان نامه ارشد
 • برگزار شدن جلسه دفاع
 • درج نمره نهایی پایان نامه

اگر به توضیحات بیشتر در رابطه با موارد مطرح شده تا به اینجای مطلب احتیاج داشته باشید، می توانید مابقی اطلاعات آورده شده در این مطلب را دنبال نمایید تا یک موضوع مناسب را انتخاب کرده و پایان نامه مفیدی را ارائه دهید. ارائه و انجام پایان نامه ارشد مفید برای ارائه در سطح های بین المللی نیاز به رعایت اصول کیفی و نوآوری های لازم دارد تا برای آینده پژوهش شما و کشور، مناسب واقع شود.

۱٫ انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

انتخاب موضوع مناسب برای انجام پایان نامه ارشد که به آن علاقه دارید، بسیار اهمیت دارد. چرا که پروسه انجام آن برای شما فارغ از مبحث دریافت نمره، لذت بخش خواهد بود. در نتیجه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد به کیفیت نهایی انجام کار از این منظر نیز وابسته است.

موضوع مورد نظرتان می تواند یک نظریه، مولف یا بازه ی زمانی خاص باشد. سپس می توانید به این مسئله فکر کنید که روند تحقیق تان چگونه پیش برود. در حقیقت با فکر کردن به علاقه مندی های آکادمیک تان می توانید این موضوع را به خوبی پیش ببرید.

در صورت وجود مشکل در این زمینه درس های دوره کارشناسی تان را مرور کنید و ببینید آیا موضوع خاصی وجود دارد که به آن علاقه مند باشید؟ یا خیر. توجه داشته باشید که مراحل انجام پایان نامه ارشد و متن نگارش شده آن باید در عین خلاصه بودن کامل و جامع باشد و کلیه مباحث مربوطه را پوشش دهد. دامنه تحقیق در مورد پایان نامه ارشد می بایست یک ساله الی شش ماهه به اتمام برسد. اگر باز هم در انتخاب موضوع پایان نامه دچار مشکل هستید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نکات دیگری که باید در مورد مراحل انجام پایان نامه رشته های مختلف یا رساله دکتری به آن توجه داشته باشید این است که، موضوع پایان نامه رشته های مختلف نباید تکراری باشد؛ موضوع پایان نامه با تخصص مشاوره استاد راهنما و مشاور انتخابی شما باید یکسان باشد؛ همچنین باید در حوزه تخصصی تحصیلی شما باشد.

لازم به ذکر است که ۲ نمره از کل نمره پایان نامه رشته های مختلف مرتبط با ارائه مقاله است. پس نگارش مقاله می بایست از مرحله شروع پیشنهاد موضوع آغاز شود، تا فرصت و امکان استخراج آن به آسانی وجود داشته باشد. جالب است بدانید که، توجه به اولویت های تحقیقاتی سازمان های دیگر در مورد انتخاب موضوع پایان نامه به شما کمک هزینه های لازم را برای پیشبرد آن خواهد داد.

۲٫ انتخاب استاد راهنما و مشاور برای مراحل انجام پایان نامه ارشد.

همانطور که اشاره شد، توجه به تخصص استاد راهنما برای مراحل انجام پایان نامه رشته های مختلف بسیار اهمیت دارد. شما برای دریافت راهنمایی های بیشتر برای انجام پروپوزال می توانید مشورت های لازم را از ایشان دریافت کنید.

ارائه سابقه تحصیلی و فرم انتخاب موضوع به استاد راهنما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مورد بعدی که در این زمینه به آن توجه نمایید این است که، توجه به آزاد بودن وقت استاد مورد نظر برای پذیرش شما به عنوان دانشجو برای ارائه راهنمایی ها جهت انجام پایان نامه ارشد یا رساله دکتری بسیار مهم است.

انتخاب استاد مشاور و همچنین مشاور صنعتی با راهنمایی استاد راهنما می تواند انجام شود؛ به شرطی که بتوانید رضایت وی را جلب نمایید. پس در اصل، چک کردن ظرفیت پذیرش استاد راهنما و استاد مشاور بر عهده دانشجو است؛ اساتید هم باید قبل از امضای فرم درخواست به سقف پذیرش دانشجو خود توجه داشته باشند. در نتیجه بسیاری از اساتید در صورت تکمیل بودن ظرفیت پذیرش باید از ارسال فرم و ارجاع دادن دانشجو به حوزه معاونت پژوهشی اجتناب کنند، تا وقفه خاصی در کار وی پیش نیاید. در صورت عدم رعایت موارد گفته شده عواقب کار بر عهده دانشجو و استادان خواهد بود.

در صورتی که اساتید مربوطه برای اولین بار است که با واحد همکاری می کنند، شما به عنوان دانشجو باید تصویر آخرین مدرک تحصیلی تان را به همراه رزومه تحصیلی و پژوهشی برای آنها ارسال کنید. همچنین تصویر کارت ملی، صفحه نخست شناسنامه و صفحه اول دفترچه بیمه، آخرین حکم کارگزینی این اساتید به کارشناس تحصیلات تکمیلی باید تحویل داده شود. پرداخت حق الزحمه اساتید مربوطه، با اعلام شماره حساب بانکی ایشان به امور پژوهشی نیز امر ملزوم بعدی است که باید انجام شود. این قوانین و مقررات از سوی سازمان تامین اجتماعی وضع شده است.

۳٫ نکات و توصیه های مهم برای طی کردن مراحل انجام پایان نامه رشته های مختلف

برای انجام بهتر پایان نامه ارشد، می توانید هفته ای یکبار استاد راهنما را ملاقات کنید و گزارش پیشرفت کار را به او ارائه نمایید. در قانون انجام کار شما باید هر دو ماه یک بار این گزارش را به دانشگاه ارائه کنید. همچنین بهتر است زمان زیادی را به مطالعه سابقه تحقیق تان قرار دهید.

انتخاب بهترین راه ممکن و استفاده از تجربه دیگران مسیر مشخص و منظمی به مراحل انجام پایان نامه تان خواهد داد. برای انجام تحقیق بهتر و استفاده از تجربیات دیگر به شکلی موثر تر می توانید به سراغ گزارش های تحقیق یا مجموعه مقالات کنفرانس ها بروید. در نتیجه از دوباره کاری، پرهیز خواهید کرد.

شماره گذاری کردن مطالب تهیه شده در فهرست سازی به شما کمک خواهد کرد. ذکر منبع و مرجع تمامی شکل ها به همراه جدول ها و نمودار ها در همان محل، برای مراحل انجام پایان نامه ارشد از اهمیت کلیدی برخوردار است. همچنین می بایست در فهرست مطالب که در انتهای گزارش خود درج می کنید، منابع را با فرمت مورد نظر دانشگاه تان بیاورید. سپس بهتر است مقالات تهیه شده را به استاد راهنما ارائه کنید و از ایشان نظر خواهی انجام دهید. ارائه فصل بندی پروژه و سپس مکتوب کردن آن پس از ارائه به استاد راهنما نکته مهم بعدی است که باید به خاطر داشته باشید. صحت سنجی و ارائه آن به شکل درست نیازمند روند حساب شده ای است؛ تا داده های واقعی و یا مقایسه یک مدل به جز مدل خود را به صورت صحیح و مفید ارائه دهید. برای انجام این کار به بهترین شکل ممکن بهتر است چند کتاب در مورد ادبیات گزارش نویسی مطالعه کنید، تا بتوانید موارد مرتبط با رعایت دستور نگارش پایان نامه رشته های مختلف را به شیوه صحیح انجام دهید

پر کردن فرم تایید موضوع پایان نامه ارشد و ارائه به مدیر گروه

این مرحله نیز با رعایت اصول و نکات ذکر شده در قسمت انتخاب موضوع پایان نامه ارشد به مدیر گروه تخصصی انجام می شود. برای اینکه موضوعی تکراری را انتخاب نکنید، می توانید به پایگاه های مرتبط مراجعه کنید، تا مطمئن شوید که موضوع انتخابی تان یونیک است و یا تا به حال به آن پرداخته نشده است.

در صورتی که مطمئن شدید که چنین موضوعی بهترین گزینه ممکن برای انتخاب است، از نتایج به دست آمده در سایت های مربوطه پرینت بگیرید و آن را به فرم مذکور الصاق کنید. پس از تایید شدن موضوع توسط مدیر گروه باید نهایتاً تا ۲ هفته به تالیف و آماده سازی پروپوزال مشغول شوید. این کار، همانطور که ذکر شد باید زیر نظر استاد راهنما و استاد مشاور انجام شود و سپس در شورای تخصصی گروه می بایست به مدیر گروه تحویل داده شود.

نگارش و ارائه پروپوزال

در اصل، پروپوزال فرم پیشنهاد تحقیق دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد است که زیر نظر استاد راهنما و مشاور برای موضوع پایان نامه رشته های مختلف با ارائه: بیان مسئله، اهداف تحقیق، روش کار، سابقه تحقیق انجام می شود؛ این اطلاعات به صورت جداگانه پر شود. در اصل، تصویب پایان نامه ارشد شما به ارائه این پروپوزال وابسته است. ارائه پروپوزال برای انجام پایان نامه تمامی رشته ها یکسان است. این پیش نویس، پژوهشی به شمار می آید که برای دریافت مدرک تحصیلی تان باید آن را به درستی ارائه کنید. در این پیش نویس شما موضوعی که انتخاب کرده اید را توضیح می دهید و به اهمیت آن می پردازید. بسته به رشته تحصیلی افراد، پروپوزال می تواند دستخوش تغییرات جزئی شود. برای ارائه بهتر می توانید عنوان پایان نامه خود را کوتاه و مفید انتخاب کنید. بهتر است از آوردن کلماتی مانند، بررسی، ارائه و ارزیابی در عنوان، خودداری کنید.

شما می بایست فرم پیشنهادتان را از سایت دانشگاه دریافت کنید و در آن ثابت کنید که انجام این تحقیق توسط شما، چه لزومی دارد. سپس برای گرفتن تایید اولیه آن را به مدیر گروه ارسال کنید. در نهایت باید آن را به تایید استادان راهنما و مشاور و کمیته بررسی برسانید. برای بررسی پروپوزال در هر نیمسال جلساتی تشکیل می شود. بعد از مطرح شدن طرح پروپوزال ها مواردی از آنها به تصویب می رسند و به شورای تحصیلات تکمیلی ارسال می شوند. هر گونه نقض موجود در این پیش نویس باعث رد شدن آنها خواهد شد. در صورتی که پروپوزال خود را در زمان تعیین شده ارائه ندهید، تبعات آن متوجه شخص شما به عنوان دانشجو خواهد بود.

توجه داشتید باشید که هر پروپوزال و پایان نامه چارچوب خاصی دارد که باید قالب و فرمت آن را از سایت دانشگاه خود دانلود نموده و پایان نامه را طبق آن پیش ببرید. به طور کلی پروپوزال شامل سه فصل مقدمه، پیشینه تحقیق و روش کار است و پایان نامه شامل ۵ بخش یعنی چکیده و مقدمه، پیشینه تحقیق، روش کار، تحلیل داده ها و بحث و نتیجه گیری است. بسیاری از دانشجویان تمامی مراحل پایان نامه را به خوبی انجام می دهند و از پسش بر می آیند اما در بخش تحلیل داده های آماری که معمولا با نرم افزارهای خاص مثل SPSS، MATLAB, SMART PLS و… انجام می شود متوقف می شود. اگر شما هم جزو این دسته از دانجشویان هستید سایت پایان نامه من در کنار شماست!

مراحل تصویب پروپوزال

تصویب اولیه : در کمیته تخصصی گروه مورد نظر

تصویب نهایی: در شورای پژوهشی دانشکده: این شورا پروپوزال و درخواست دانشجو ها را به طور هفتگی بررسی و تایید یا رد می کند. قطعیت یافتن موضوع پروپوزال در این شورا هرگونه تغییر دهی در رابطه با آن را شامل نخواهد شد.

در صورتی که در مرحله پس از تایید موضوع توسط شورای پژوهشی دانشگاه باشید، می توانید تغییرات جزئی را قبل از دریافت کد شناسایی، اعمال کنید. در این صورت باید فرم مربوطه را با دریافت تایید استاد راهنما و مدیر گروه دریافت کرده و ارائه دهید. شما باید تایید نهایی را از طریق شورای مذکور دریافت کنید.

سخن آخر

در آخر فراموش نکنید که تیم سایت پایان نامه من از ابتدا تا انتهای پروسه پایان نامه می تواند در کنار شما عزیزان باشد. این تیم پژوهشی متشکل از مترجمان، محققان، پژوهشگران و استادان بنام کشور است که قادر است تمام نیازهای دانشجویان و فرهیختگان را مرتفع سازد. سایت پایان نامه من در انجام ترجمه های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با کمک همکاران متعهد وکارکشته می تواند متون را در اسرع وقت و با هزینه کاملا منصفانه انجام دهد. سایت پایان نامه من می تواند در تمام رشته های دانشگاهی و در تمام حوزه ها به دانشجویان عزیر کمک نماید. ازجمله فعالیت های مهم این تیم پژوهشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ترجمه تخصصی متون ازانگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
 2. ویرایش، پارافریز و خلاصه سازی متون انگلیسی و فارسی
 3. پیاده سازی و ترجمه فایل های صوتی
 4. مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی
 5. استخراج مقالات از پایان نامه های انجام شده
 6. مشاوره در انجام مقالات سمیناری و سابمیت مقالات ISI
 7. تولید محتوا
 8. برگزاری کلاس های خصوصی ILETS، TOFEL توسط اساتید مجرب و نیتیو به صورت آنلاین (جلسه اول رایگان است)
 9. ترجمه نامه های حقوقی و قراردادهای کتبی
 10. انجام تمام پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، محاسبات SPSS، Amos، Lisrel، Smart PLS، Eviews، Ansys Fluent و Particle Flow code

یکی از خصوصیات منحصر به فرد سایت پایان نامه من که آن را از دیگر سایت های مشابه متمایز می سازد همکاری قدیمی مترجمان و همکاران با یکدیگر است. تیم سایت پایان نامه من از اولین قدم های کارش متعهد شده است که کار مشتریان را به نحو احسن انجام دهد و دریک کلام می توان گفت که دانشجویان و فرهیختگان عزیزی که هرکدام و به هر نحوی نیازمند مشاوره یا کمک در انجام هرنوع پروژه آکادمیکی دارند می توانند با خیال راحت روی سایت پایان نامه من حساب باز کرده و دست خالی باز نگردند.

پایان نامه من مرکز مشاوره پایان نامه دکتری در ایران

با همکاری تیم آسان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید