نحوه انتخاب عنوان مقاله

انتخاب عنوان مقاله - نحوه انتخاب عنوان مقاله

عنوان مقاله سوالی است که افراد همیشه از دیگران وخود درباره آن میپرسند . درباره چه چیزی شروع کنیم . قبل از این که شروع به نوشتن مقالات کنید بهتر است علم خود را افزایش دهید تا سوال هایی که به ذهن میرسد پاسخ قاطعی داشته باشند . اکثر افراد از اینترنت برای پیدا کردن عنوان مقاله استفاده میکنند روشی که بسیار تاثیر گذار است و میتواند راهنمایی های لازم را برای انتخاب عنوان مقاله انجام دهد .لیست مقالات مرتبط را میتوان در اینترنت پیدا کرد بهترین مقالاتی که افراد نوشته اند اما دقت کنید که این لیست ها فقط یک نوع راهنمایی برای شما میباشد ، با ما همراه باشید.

شروع با یک پیش نویس

باید بدانید که مقاله باید جذابیت لازم را برای خواندن داشته باشد و حداقل بتواند ده ها نفر را به چالش بکشد ، پیش نویس عنوان ها میتواند روش خوبی باشد . پیش نویس کمک میکند تا در انتها به یک نتیجه خوب دست پیداا کنید . تصمیمتان را قطعی نکنید چرا که در آینده شاید فردی یا نکته ای نظر شما را عوض کنید پس پیش نویس میتواند تا قطعی شدن راه حل خوبی باشد .

نوع عنوان مقاله

 

  1. عنوان مقاله یک جمله خبری است. عنوان هایی هستند که میخواهند یک خبر را برسانند مانند قانون 15 دقیقه ای ژاپنی ها
  2. مقاله عنوانی توصیفی دارد. در این مورد، عنوان توصیف‌کننده موضوع و محتوای مقاله است، اما بیان‌کننده نتایج اصلی نیست. مثلاً مقاله‌ای با عنوان “تأثیر حمایت خانواده بر بیماران مبتلا به اختلالات خلقی”.
  3. عنوان مقاله یک جمله پرسشی است. در این صورت موضوع مقاله با یک سوال مطرح می‌شود. مثلاً ” آیا عصاره شیرین‌بیان می‌تواند حافظه سالمندان را بهبود بخشد؟”

دیدگاهتان را بنویسید