چاپ مقاله علمی رایگان

چاپ مقاله رایگان - چاپ مقاله علمی رایگان

چاپ مقاله یک امتیاز محسوب میشود که در آینده میتوانید از آن استفاده کنید و همچنین با چاپ مقاله در مجلات علمی میتوانید دیگران را از انتشار مقاله خود مطلع سازید . اکثر دانشجو ها و افرادی که در ایران هستند با هزینه چاپ مقاله علمی مشکل دارند و به دنبال چاپ مقاله علمی رایگان میباشند . نویسندگانی که تازه شروع به کار کرده اند و نیاز به همایت دارند. ما در این مقاله قصد داریم تا راهکار هایی  ارئه دهیم که هزینه های چاپ کاهش پیدا کند .

چاپ مقاله در مجلات با ضریب تاثیر بالا

 

نمونه هایی از مجلات وجود دارند مانند مانند مجلات معتبرJCRکه ضریب تاثیر بالایی را دارند و این گونه مجلات هیچ هزینه ای را برای چاپ دریافت نمیکنند . اما داوری این مجلات بسیار زمان بر میباشد و معمولا چندین ماه طول میکشد . شانس گرفتن اکسپت برای مقالاتی وجود دارد که ساختار  نوشتن مقاله در آن ها بسیار سطح علمی بالایی دارد .

مجلات کلوس اکسس closed access

مجلاتی هستند که پول و هزینه چاپ را دریافت نمیکنند و در رشته های تحصیلی زیادی هستند اگر به دنبال چاپ رایگان هستید ه دنبال مجلاتی باشید که کلوس اکسس closed access هستند. لیست برخی  از این مجلات :

  • International Journal of Mining Science and Technology
  • Acta Pharmaceutica Sinica B
  • Platinum open access journals
  • iaria journals
  • New Carbon Materials

مجلات با هزینه چاپ پایین‌تر

اگر مجله‌ای معتبر رایگان پیدا نکردید، برای کاهش هزینه‌های خود مجله‌ای را انتخاب کنید که هزینه چاپ کمتری نسبت به بقیه مجلات دارد.به سایت مجلات مختلف در رشته خود مراجعه کنید.

ارسال ایمیل به ادیتور مجله

میتوانید مشکلات هزینه را برای مجلاتی که اوپن اکسس هستند ارسال کنید اگر  قادر به پرداخت هزینه چاپ نیستید و می‌خواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید، شما می‌توانید به ادیتور مجله ایمیل بفرستید و در آن در مورد مشکل مالی خود توضیح دهید. بعضی مجلات در برخی شرایط (به ویژه به نویسندگان مقالات در کشورهای کم درآمد) در مورد هزینه چاپ تخفیف می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید