روش استخراج مقاله از پایان نامه چگونه است ؟

روش استخراج مقاله از پایان نامه چگونه است ؟

استخراج مقاله از پایان نامه چگونه است ؟

استخراج مقاله از پایان نامه چگونه است ؟یکی از روش هایی که با استفاده از آن میتوان در سریع ترین زمان مقاله ارائه کرد تبدیل پایاننامه به مقاله است جالب است بدانید 2 الی 3 مقاله میتوان از پایاننامه شما استخراج کرد.

تبدیل پایان نامه به مقاله

همه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با نحوه نگارش پایاننامه آشنا هستند.و قطعا یک پایاننامه ارائه کرده اند.اگر در نگارش پایانامه انگیزه و هدف مشخصی داشته باشند میتواند زمینه ای برای شروع مقاله باشد پایاننامه در عرض چندین ماه ممکن است نوشته شود ولی در عرض چند دقیقه در مقابل استاد ارائه میشود و به پایان میرسد.اما مقاله ای که ارائه میشود برای همیشه در رزومه شما ثبت میشود و در همه مقاطع کاری و تحصیلی کاربرد دارد.اما برای برخی از دانشجویان ارائه مقاله کمی سخت به نظر میرسد.این افراد میتوانند پایاننامه تکمیل شده را تبدیل به دو الی سه مقاله بکنند و از معتبر ترین مجلات پذیرش بگیرند.

برای هر مقاله ای که میخواهید بنویسید یک عنوان جدید و جداگانه انتخاب کنید که مرتبط با موضوع کلی مقاله باشد.به این نکته توجه داشته باشید که پایاننامه موجب انتشار علم نمیشود و فقط در حضور تعداد محدودی از افراد ارائه میشود و به پایان میرسد اما مقاله ای که در مجلات معتبری مانند pubmed .isi.isc….چاپ میشود. در اختیار همه دنیا قرار میگیرد و همه آنرا مطالعه میکنند و از یافته هایش استفاده میکنند.تبدیل پایاننامه به مقاله هم باعث میشود در ظرف زمان بسیار کمی یک مقاله ارائه کنید و هم از مزایای آن استفاده کنید. در این بخش در مورد چگوگی تبدیل پایاننامه به مقاله را برای شما آموزش خواهیم داد.

مطلب پیشنهادی :  مراحل انجام پایان نامه ارشد چیست و صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری

اجزای مقاله چگونه باید باشد؟

برای تبدیل مقاله به پایاننامه باید ترتیب اجزای اصلی مقاله حفظ شود و با انسجام کامل و دقیق نوشته شود مراحل تبدیل پایان نامه به مقاله به شرح زیر میباشد:

1-عنوان مقاله در تبدیل پایان نامه به مقاله:

همانطور که میدانید اولین بخشی که در مقاله یا پایاننامه یا هرگونه نوشته علمی و غیر علمی دیگری نوشته میشود عنوان مقاله میباشد. در استخراج مقاله از پایاننامه نیز اولین بخش عنوان مقاله نوشته میشود برای هر مقاله که استخراج میشود باید یک عنوان خاص اختصاص دهید که هم تازگی داشته باشد و هم نشانگر محتوای کلی مقاله باشد.در نوشتن عنوان توجه و حساسیت خاصی به خرج دهید چون اصلی ترین بخشی که باعث میشود خوانندگان زیادی جذب شود و مقاله تعداد دفعات زیادی مورد استناد قرار گیرد عنوان مقاله میباشد.

نام نویسندگان مقاله در تبدیل پایان نامه به مقاله:

در نگارش هر مقاله دومین بخشی که باید به آن توجه کنید نوشتن نام نویسنده یا نویسندگان مقاله است. نام نویسنده را با ذکر مشخصات کامل در این بخش قرار دهید.

چکیده مقاله در تبدیل پایان نامه به مقاله:

چکیده باید یک نوشته از بخش های کلی مقاله باشد برخی از نویسندگان یک بخش از مقاله را کپی میکنند و در این قسمت قرار میدهند اما توجه داشته باشید که این کار خطا محسوب میشود چکیده باید از تمام بخش های مقاله جمع آوری شود نه یک بخش آن.

تعریف کلمات کلیدی در تبدیل پایان نامه به مقاله:

برای درج کلیدواژه کلماتی را انتخاب کنید که بیشترین و نزدیک ترین رابطۀ معنایی را با محتوای مقاله دارد. به طور معمول بین سه تا شش کلمه را می توانید به عنوان کلید واژه در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهادی :  پرسش های متداول پایان نامه و مقاله از اساتید پایان نامه من

نحوه نوشتن مقدمه مقاله در تبدیل پایان نامه به مقاله :

برای نوشتن مقدمه یک مقاله باید به این نکته توجه کنید که مقدمه باید یک دید کلی از محتوای مقاله به خواننده بدهد.

نحوه نوشتن پیشینه تحقیق درتبدیل پایان نامه به مقاله:

در نوشتن پیشینه تحقیق مقاله باید همه سوالات و نظریه هایی که به ذهنتان رسیده است را بنویسید.

بخش بحث و نتیجه گیری در تبدیل پایان نامه به مقاله:

باید تمام محتوای مقاله شما منجربه یک نتیجه گیری کلی شود که این نتیجه گیری نیز باید در بخش های پایانی مقاله قرار داده شود.

منابع در تبدیل پایان نامه به مقاله:

در حین تبدیل پایاننامه به مقاله باید منابع و ماخذی که به آن استناد شده است با ذکر دقیق اطلاعات نویسنده و نام اثر ذکر شده باشد.

توجه :سعی کنید در تبدیل پایان نامه به مقاله به منابع دیگر استناد نکنید و تنها به پایاننامه خود استناد کرده و از محتوای آن استفاده کنید.

روش استخراج مقاله از پایان نامه چگونه است ؟

پایان نامه من بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه ارشد و دکتری و مقالات علمی در ایران

اکسپت فوری مقاله | مشاوره پروپوزال | انجام پایان نامه دکتری

دیدگاهتان را بنویسید