لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

تشخیص ISI بودن مجله | لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد | دانلود مقاله ISI

لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد :

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد، به سامانه ارزیابی نشریات به آدرس الکترونیکی http://eval.journals.iau.ir/ مراجعه کنید. در این سامانه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد هم براساس رشته و هم براساس نمایه مرتب شده است.

اگر می‌خواهید مقاله خود را در مجلات علمی پژوهشی چاپ کنید و نمی‌دانید که چگونه یک مجله پیدا کنید، این مطلب را بخوانید. در این مطلب نحوه جستجو مجله با توجه به موضوع مقاله و نمایه دلخواهتان توضیح داده شده است.

نحوه جستجو مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

برای پیدا کردن یک مجله علمی پژوهشی، به سامانه ارزیابی نشریات مراجعه کنید.

در قسمت پایین این صفحه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد لیست شده است. برای انتخاب مجله مناسب و متناسب با مقاله خود در گوشه سمت راست جدولی با عنوان “گروه‌ها” وجود دارد. از این جدول با توجه به حوزه کاری مقاله‌تان، گروه و سپس رشته را انتخاب کنید.

همچنین شما می‌توانید از قسمت پایین در گوشه سمت راست، از جدولی با عنوان “پایگاه نمایه کننده”، نمایه موردنظرتان را انتخاب کنید.

در این صورت لیست مجلات علمی پژوهشی مرتبط با موضوع مقاله و نمایه انتخابی شما در جدولی به صورت زیر نمایش داده می‌شود. در اینجا ما گروه علوم انسانی و رشته مدیریت را انتخاب کردیم.

در این سایت، وضعیت انتشار مجلات نشان داده می‌شود که در جدول بالا علامت سبز رنگ نشان دهنده این است که آن مجله به تازگی منتشر شده، علامت زرد یعنی مجله تقریبا ۳ تا ۷ ماه است که منتشر نشده و علامت قرمز بیانگر آن است که از آخرین انتشار مجله بیش از ۹ ماه گذشته است.

روی نام هر کدام از مجلات که کلیک کنید، مشخصات نشریه (از جمله عنوان، زبان، پست الکترونیکی، وب‌سایت نشریه و موارد مشابه) و مشخصات اعضای هیئت تحریه مجله به شما نشان داده می‌شود.

به وب‌سایت نشریه انتخابی‌تان مراجعه کنید و مطالب موجود در منو “راهنمای نویسندگان” را خوانده و مقاله را به فرمت مجله دربیاورید.

سپس به منوی “ارسال مقاله” مراجعه کرده، در آنجا ثبت‌نام و مقاله خود را آپلود کنید تا داوران مقاله شما را بررسی کنند. بعد از مدتی، سردبیر مجله به شما ایمیلی مبنی بر اکسپت یا ریجکت مقاله ارسال می‌کند.

پایان نامه من بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه ارشد و دکتری و مقالات علمی در ایران

اکسپت فوری مقاله | مشاوره پروپوزال | انجام پایان نامه دکتری

دیدگاهتان را بنویسید