دانلود مقالات جدید

ساماندهی اطلاعات و مطالب | دانلود مقالات جدید | انواع روش های رفرنس دهی

دانلود مقالات جدید

دانلود مقالات جدید :

دانلود مقالات جدید چه مقالات فارسی و چه مقالات انگلیسی که در یکی دو سال اخیر منتشر شده‌اند، یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان و پژوهشگران است.

محققان و دانشجویان باید از مقالات جدید در نگارش بخش پیشینه تحقیق مقالات و پایان نامه‌های خود استفاده کنند تا اعتبار نوشته و پژوهش خود را افزایش دهند. اما مشکلی که وجود دارد این است امکان دسترسی به متن کامل مقالات جدید وجود ندارد. سایت‌هایی هستند که به کاربران امکان دسترسی به مقالات جدید را ارائه می‌دهد. در  ادامه این مطلب، چند سایت را معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید مقالات جدید و مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. در برخی از این سایت‌ها شما می‌توانید به صورت رایگان متن کامل مقاله را دانلود کنید.

دانلود مقاله انگلیسی

برای انتخاب مقاله جدید انگلیسی، به صفحه “مقاله بیس” مراجعه کنید. همچنین در صفحه “مقاله رایگان” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات انگلیسی با تصویر توضیح داده شده است. برای دانلود مقالات انگلیسی به این صفحه مراجعه کنید.

دانلود مقاله فارسی

در صفحه “مقالات فارسی” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات فارسی در سایت‌های مگ ایران، پرتال جامع علوم انسانی، پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID و سایت ایرانداک توضیح داده شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه “مقالات فارسی” مراجعه کنید.

دانلود رایگان مقاله از سیویلیکا

یکی دیگر از سایت‌های معتبر برای جستجوی مقالات فارسی، سایت سیویلیکا است. برای جستجوی مقاله در سایت سیویلیکا به آدرس اینترنتی https://www.civilica.com/ مراجعه کنید. در این صورت صفحه‌ای  در صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

روی جستجوی پیشرفته، کلیک کنید و کلمات کلیدی موردنظرتان را در جعبه جستجو مقابل کلمات کلیدی، تایپ کنید.

سپس دکمه اینتر را در صفحه کلید فشار دهید تا مقالات مرتبط در پایان صفحه نمایش داده شود. در اینجا ما “ماشین بردار پشتیبان” را در جعبه جستجو کلمه کلیدی، تایپ کردیم و مقالات مرتبط در پایان صفحه  نمایش داده شد.

شما می‌توانید روی تک‌تک مقالات کلیک کرده و چکیده آن‌ها را مطالعه کنید. توجه کنید که در این پایگاه داده فقط شما می‌توانید چکیده مقاله را به صورت رایگان دریافت کنید و برای مشاهده و دانلود متن هر یک از این مقالات فارسی باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.


پایان نامه من بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه ارشد و دکتری و مقالات علمی در ایران

اکسپت فوری مقاله | مشاوره پروپوزال | انجام پایان نامه دکتری

دیدگاهتان را بنویسید