جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

انجام پروپوزال و پایان نامه و پروژه نیازمند دیدن پروژه های دیگر و تحقیقات گسترده میباشد و اکثر دانشجوهای ایرانی به دنبال مقالات فارسی زبان میباشد برای پیداکردن مقالات فارسی زبان پایگاه علمی قدرتمندی وجود دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت . امروزه با استفاده از اینترنت دستیابی به هرچیزی آسان است .

Magiran بانک اطلاعاتی نشریات پژوهشی فارسی

از سال 1380  پایگاه علمی نشریات کشورMagiran در حیطه نشریات علمی فعالیت خود را ادامه میدهد پایگاهی که با 1500 پایگاه علمی همکاری دارد و بزرگترین بانک اطلاعاتی و موتور جستجوی مقالات علمی فارسی است .در ایران نشریات تخصصی و علمی متفاوتی وجود دارند که به دلیل عدم اطلاع رسانی صحیح، گمنام مانده و مخاطبان بسیار محدودی دارند. این پایگاه علمی با جمع آوری این نشریات، امکان استفاده از مقالات علمی فارسی را از طریق وبگاه مگ ایران فراهم آورده است.

مطلب پیشنهادی :  ارجاع دهی به سبک هاروارد | راهنمای ارجاع دهی به سبک هاروارد

در پایگاه magiran  امکان سرچ به صورت الفبایی هم وجود دارد و شما میتوانید حروف هر مقاله ای را میخواهی سرچ کنید البته موضوع سرچ فقط به اینجا ختم نمیشود و موضوع هم نوع دیگری از سرچ است که میتواند در پیدا کردن مقاله ها به شما کمک کند .  پایگاه اطلاعات نشریات کشور magiran، با انتشار طرح روی جلد، فهرست مطالب هر شماره، و مشخصات مقاله ها با استفاده از اطلاعات خود نشریات، فهرست کاملی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

ادرس سایت magiran

www.magiran.com

همچنین یک موضوع جالب توجه این است که امکان سرچ کردن در بخش مگ ایران برای مقالات و نشریات ایران امکان پذیر است . در واقع نشریات علمی می توانند متن کامل مقالات را در این پایگاه انتشار دهند. نشریات علمی با ارسال یک نسخه از هر شماره چاپ شده به این پایگاه، در فهرست نشریات علمی قرار گیرند و در صورت تمایل متن کامل و یا چکیده مقالات علمی فارسی را در اختیار محققین فارسی زبان سراسر دنیا قرار دهند.

مطلب پیشنهادی :  هزینه چاپ مقاله در ژورنال بین المللی و نکته هایی در رابطه با آن

 

پایان نامه من بزرگترین سامانه مشاوره انجام پایان نامه ارشد و دکتری و مقالات علمی در ایران

اکسپت فوری مقاله | مشاوره پروپوزال | انجام پایان نامه دکتری

دیدگاهتان را بنویسید