مطالعه برای آزمون تافل

TOEFL - مطالعه برای آزمون تافل

آزمون تافل به عبارتی Test Of English As A Foreign Language یک آزمون بین المللی است در جهت تسلط و ارزیابی افراد بر زبان انگلیسی . آیلتس و تافل آزمون هایی میباشند که افراد غیر انگلیسی زبان در جهت درخواست های تحصیلی دانشجویان در دانشگاه های بین المللی نیاز به قبولی در آن دارند و نمره قبولی در آزمون تافل یا آیلتس از جمله شرط ها برای قبولی درخواست های تحصیلی دانشجویان غیر انگلیسی زبان میباشد. از همین جهت بر آن شدیم تا در ارتباط با کسب مهارت برای آزمون تافل مطلبی را ارائه دهیم.

آزمون تافل

تقویت مهارت‌های TOEFL

آزمون های تمرینی تافل از جمله بهترین آزمون ها هستند تا شما بتوانید زمان پاسخگویی در آزمون اصلی تافل را مدیریت کنید و سریعا پاسخ دهید بسیاری از افراد مهارت های زبانی انگلیسی خود را خوب یاد میگیرند اما از جهتی چون تمرینی برای پاسخگویی نداشته اند نمیتوانند زمان خود را مدیریت کنند.بهتر است در آزمون های تمرینی تافل شرکت کنید تا بتوانید تسلط کافی را به دست آورید.

آزمون ها باعث میشود تا فردی که آزمون اصلی را میدهد بتواند سرفصل ها را حدس بزند .بر روی هر یک از مهارت های چهارگانه خواندن، نوشتن،گوش دادن و صحبت کردن به طور کاملا مجزا تمرین کنید و در آزمون  هر فصل را مجزا در نظر بگیرید.

تقویت بخش ها

اکثر افراد در ترجمه ها و لغت ها مشکل دارند ولی در مکالمه ها خوب هستند چنانچه در بخشی ضعیف عمل می کنید لازم است تا زمان بیشتری را به فراگیری آن اختصاص دهید.

با یکبار تمرین به تسلط نخواهید رسید. برای کسب نمره قبولی در آزمون باید به طور مداوم در آزمون های دوره ای شرکت کرده و بر روی نقاط ضعف خود کار کنید. یکی از مهم ترین کارها، کسب مهارت در پاسخگویی به سوالات چند گزینه ای است. شرکت در بهترین کلاس ها بدون توانایی پاسخگویی به سوالات چند گزینه ای نمی تواند مفید باشد. زمان بیشتری را به این مورد اختصاص دهید.

هر بار باید بتوانید نظر خود را در مورد سوال مطرح شده، در چند خط بنویسید. نوشتن بخش بسیار مهم و تاثیرگذاری در آزمون تافل است که به تدریج و با تمرین پیشرفت خواهد کرد. برای تقویت مهارت نوشتاری می توانید به طور مرتب و روزانه 20 دقیقه به نوشتن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید